Herní Ostrov » Deskové Hry » Kidobós
9.9 / 10 - 65535

Kidobós

Tady najdete nejlepší Online Poker hry. S různými styly Poker se nebudete nudit. Například, zkuste 3 Karty Poker, pokud chcete opravdu výzvu! Nasaďte svůj Pokertvář a nezačínejte hrát!

Máte pokerovou tvář? Při hraní pokeru ve Flashi na naší stránce ji potřebovat nebudete. Ať už hrajete proti počítači nebo někomu u počítače na druhé straně světa, myslíme si, že se u toho budete skvěle bavit – a nepřijdete o peníze! Jste karetní dravec? Pro začátek zkuste třeba Govener Of Poker. Máte na to stát se Pokerovým guvernérem? Jestli umíte hrát karty, nebudete mít s touhle hrou žádné problémy. To, zda dokážete vyhrávat až do konce, je ale úplně jiná otázka.
Ve hře Governor of Poker 2 budete muset cestovat z města do města a snažit se přesvědčit starostu, že v pokeru jde o dovednost a ne o štěstí. Mezi hraním si ve městě můžete půjčovat od banky, stavět budovy a dělat další věci. Máme jedny z nejlepších flashových pokerů, které si můžete na internetu zahrát. A to úplně zadarmo, kdykoliv máte chvíli volna. Ať už je pro vás tato karetní hra nová, nebo ji hrajete už roky, myslíme si, že se vám některé z těchto her založených na pokeru budou líbit.