Herní Ostrov » Závodní Hry » Kaskadér
8.5 / 10 - 10944

Kaskadér

Připravte se plnit své nejlepší kaskadérskí kousky! Použijte svůj bicykl, nákladní auto, auto nebo letadlo bavit publikum se skokem dozadu, šílenými skoky a šílenými kousky. Máte odvahu? Nasaďte si helmu a začínejte hrát se svým životem!

Naše sbírka flashových kaskadérských her vás bude bavit celé hodiny, které strávíte předváděním všemožných kousků. A pokud budete dost dobří, možná se v některé z těchto her dostanete až do závěrečné úrovně. Není to tak snadné, jak to zní, u některých her budete k výhře potřebovat hodně cviku. Dobrou zprávou je, že můžete hrát zadarmo. Ve hře BMX Master jedete na kole ulicemi a při tom musíte předvádět kaskadérské kousky, kdykoliv to jen jde. Čím víc jich uděláte a čím lepší triky to budou, tím lepšího skóre dosáhnete. Do poslední úrovně se ale dostanou jen ti nejlepší jezdci.
Úžasnou flashovou hrou na téma freestyle motokrosu, kterou si můžete zahrát na internetu, je Tým FMX. Ta vám přinese tolik vzrušení ze závodění a akrobacie, kolik jen dokážete snést. A jak budete postupovat úrovněmi, budete moci dělat stále neuvěřitelnější kousky. Extrémní triky najdete ve hře Cyclomaniacs Epic. Některé z triků v této hře od vás sice budou vyžadovat šílené schopnosti, tréninkem se ale určitě zlepšíte. Ať si ke hraní online vyberete jakoukoliv kaskadérskou videohru, určitě se při provádění akrobatických kousků popírajících gravitaci budete výborně bavit.