Herní Ostrov » Deskové Hry » Kartičkové hry
8.5 / 10 - 324

Kartičkové hry

Můžete hrát své oblíbené Karetní Hry tady, on-line! Tyto Karetní Hry mají různá témata. Magická témata, Středověká témata. Co si jen vzpomenete!

Naše sběratelské karetní hry ve Flashi jsou skvělé a zábavné využití volného času. Můžete je hrát zadarmo, což znamená, že můžete bez obav hrát znovu a znovu, budete-li chtít. Podle toho, co máte rádi, vám můžeme v této kategorii nabídnout různé hry. Opravdu máme něco pro každého. Skvělá bojová sběratelská karetní hra je Kombat Fighters. Princip je jednoduchý, ale pokud se chcete dostat až na konec, neobejdete se bez dobré strategie. Pro fanoušky tohoto typu her to znamená celé hodiny zábavy.
Chcete-li skutečnou tahovou strategickou karetní hru, určitě se podívejte na Castle Wars. Má velice dobrou grafiku, ale způsob hry je ještě lepší. Díky tak skvělé kombinaci se k ní budete vracet a hrát ji znovu a znovu. Komplexní a bohaté zážitky vám přinese Spectromancer: Truth & Beauty. Máte v ní mnoho různých možností. Podle toho, jakou kartu si vytáhnete, můžete nebo nemusíte být schopni vyhrát kolo. Můžete hrát jednotlivé hry, ale k dispozici máte i jiné herní styly. V této hře si něco najde opravdu každý milovník online sběratelských karetních her.