Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Kývánie na lane
8.7 / 10 - 628

Kývánie na lane

Překývejte se přes cestu pomocí tyto úžasné hry Provazovou Houpačkou. Udělejte si cestu přes džungli jako opice a ujistěte se, že neopustíte hru!

Flashové hry, v nichž jde o pohyb a houpání na laně, jsou oblíbené, protože mohou být velice zábavné. Ačkoliv je snadné je hrát, s vyššími úrovněmi mohou být i docela obtížné. Ale protože si je můžete zahrát na internetu a zadarmo, nemusíte si dělat starosti, že byste si museli vystačit jen s jednou nebo dvěma z nich. Pokud chcete dobrý příklad tohoto typu her, zkuste Sling Junior, která je určena pro menší děti. Přesto je s ní spousta zábavy. Projít prvními úrovněmi je snadné, ale postupně se hra stává těžší a těžší, takže vás nezačne nudit. Dobrá je i původní hra Sling.
Trochy víc akce a dobrodružství zažijete ve hře Advanced Ninja, což je skvělá hra na nindžu s lanem, v níž se můžete prohoupat až do poslední úrovně. Zvládnete správně vystřelovat lano s kotvou a dostat se až na konec? U hraní tohoto typu her se budou bavit hráči jakéhokoliv věku. Vybrali jsme takové, mezi nimiž si vybere každý. Takže pokud se rozhlédnete, určitě najdete něco, co vás zaujme. Ale pozor, možná budete v této kategorii chtít vyzkoušet víc než jen jednu hru.