Herní Ostrov » Závodní Hry » Jezdec vrch
8.4 / 10 - 400

Jezdec vrch

Veďte své auto nahoru nebo dolů kopce v těchto cool Závodník na Kopci hry. Velká sbírka her každý v jiném stylu zaručují hodiny a hodiny rychle se rozvíjející zábavy!

Závody do kopce a z kopce mohou být velmi zábavné. To je také důvod, proč tak mnoho lidí miluje naši sbírku flash her Hill Racer. Nejlepší na tom je, že je můžeš hrát online a zdarma. Tyto hry nejsou pro každého, ale hráči, kteří milují vzrušení a výzvy závodění s překážkami budou mít hodiny zábavy s některými hrami této kategorie.
Například, hra Planetární závody, závodíš ve vesmíru kolem planet. Můžeš vsadit peníze - nebo svou vesmírnou loď. Když vyhraješ, zlepší se tvá loď, takže máš lepší šanci vyhrát další závod. To je jednoduchá hra, ale fanoušci Hill Racer se s ní budou bavit. Year 2012 a Pouštní Buggyjsou svým způsobem podobné hry, ale dost odlišná na to, aby jsi se s nimi pobavil. Ať už si chabý závodník nebo to pleteš a jednou za čas zkoušíš nové věci, některé z her této sekce tě budou bavit. Závodění do kopce a z kopce zní jednoduše, ale záleží na vozidlu, které řídíš a na mnoha jiných faktorech, bude to chtít spoustu zručnosti než se dostaneš na první místo a vyhraješ závod.