Herní Ostrov » Akční Hry » Boj » Jeden proti všem
8.9 / 10 - 13482

Jeden proti všem

Bojujte přes tuny a tuny úrovní v těchto úžasných bojových her​​! Můžete hrát jako samuraj, gangster a jako rytíř! Nedovolte, aby vaši nepřátelé vyhráli a probojujte se ke slávě!

Připraveni? Do boje! Pokud si pamatujete na Mortal Kombat, Street Fighter a další skvělé klasické bojové plošinovky, bude se vám tato kategorie líbit. Máme jedny z nejlepších flashových bojových her, jaké můžete najít – něco pro všechny druhy hráčů. Připraveni k boji? Ve hře Táta a já můžete ukázat šéfovi dětského hřiště, kdo je tady ve skutečnosti pánem. Ať je na vás váš táta hrdý. Je to rychlá bojovka, ale jakmile se naučíte celé ovládání, zvládnete projít všemi úrovněmi. A když budete dost dobří, možná vytvoříte rekord.
Další skvělá flashová bojovka, kterou si můžete zahrát online, je Straw Hat Samurai. je to klasická mlátička, která vás zabaví na celé hodiny, během nichž se budete probojovávat různými úrovněmi a snažit se dostat až na samotný konec. Dokážete tuto hru pokořit? Pokud jste slyšeli o Trojské válce, bude se vám líbit Achilles. V této hře se stáváte historickým hrdinou a snažíte se probojovat jednou vlnou nepřátel za druhou. Je to skvělá volba pro milovníky akčních her i historické nadšence.
ZayoZayo
85%
HoboHobo
84%