Herní Ostrov » Akční Hry » Boj » Jeden na jednoho
8.8 / 10 - 1438

Jeden na jednoho

Vyzkoušejte si tyto epické bojové hry! Porazte svého soupeře v aréně tím, že jste silnější a rychlejší. Můžete hrát proti všem druhů nepřátel, Wizards, Netvoři a dokonce i Telefony! Pojďme se připravit na rachot!

Válečné a strategické hry jsou skvělým způsobem, jak strávit volný čas. Naše sbírka bojových her ve Flashi vás zaměstná na celé hodiny; budete se snažit zvítězit v každé z bitev a vyhrát tak celou válku. Zvítězit v těch složitějších může chtít trochu cviku, ale nakonec to můžete dokázat. Jednou z nejlepších flashových válečných her v naší sbírce je Battle Mechs. Je to tahová strategická válečná hra, v níž ovládáte obří roboty zvané „mechy“. Je to velká legrace, ačkoliv pozdější úrovně jsou stále těžší a těžší.
Nebo si můžete online zahrát jinou skvělou bojovou hru, Battle Masters. Ta je založena na hře kámen, nůžky, papír, přidává do ní ale nové bojové prvky. Máte na to, abyste se dostali až do posledního boje a vyšli z něj s rekordním výsledkem? Rytířská dobrodružná hra Šílené příšery je další skvělou hrou, v níž se můžete utkat s mnoha různými nepřáteli. Abyste se probili až do posledních úrovní této výborné Flashové bojové hry, budete potřebovat trochu zručnosti. Jste připraveni vyrazit do války?