Herní Ostrov » Online Hry » Hudba
8.4 / 10 - 2626

Hudba

Spusťte si vlastní kapelu s těmito cool hudebními her. Hrajte na bubny, kytaru nebo klavír a vytvořit si vlastní zvuk. Pomocí těchto her si můžete být rocková hvězda, aniž by museli opustit bezpečí svého pokoje. Rock!

Pro fanoušky melodií a skvělých textů písní, naše flash Music hry si budete broukat a udržovat rytmus. V této kategorii máme docela velkou rozmanitost, hry pro všechny typy hudebních hráčů. Od základních pro více pokročilé simulace, každý si jistě něco najde, co se mu bude líbit. Nejlepší na tom je, že naše hudební hry můžete hrát online a zdarma.
Možná bys rád začal Punk O Matic, která ti umožní vytvořit vlastní punk rockovou skupinu. Zní to jako zábava? To tedy je. Pokud chceš něco vážnějšího, zkus Crazy Guitar Maniac 3, která ti dovolí si vyzkoušet tvou správnost při zkoušení zahrání melodie na kytaře a dosáhnout co možná nejvyššího skóre. Čím víc budeš hrát, tím lepší tvá hra na kytaru bude! Nakonec, Hraj piáno je dobrá hra hudební simulace, které tě bude bavit. S tolika skvělými hudebními flash hrami na jednom místě, budeš potřebovat čas, aby sis je mohl všechny projít a najít si svou oblíbenou. Protože jsou zdarma, nemusíš se obávat vyzkoušet je všechny, jestliže budeš mít dostatek času. Pro milovníky hudby, které jsou také náruživí počítačoví hráči, buďte si jisti, že tyto hry vás přinutí zpívat a klepat si prsty do rytmu.