Herní Ostrov » Logické Hry » Hry na paměť
8 / 10 - 183

Hry na paměť

Vyzkoušejte si tyto Paměti Hry a testujte i zlepšujte krátkodobou paměť. Jediné, co musíte udělat, je spárovat stejné obrázky v nejméně otáčkách, když je to možné. Ujistěte se, že jste dostatečně odpočinuli a soustřeďte se, protože tyto hry jsou jen pro duchaplných!

Flash hry Memory Training (Trénování Paměti) jsou skvělé, protože jsou schopné ti pomoci zvýšit paměť, zatímco zdánlivě nic neděláš, než že jen hraješ hru. Dali jsme dohromady nejlepší flash hry Memory Training na jedno místo. Koukni se a uvidíš, jestli hry vypadají, jako něco, co by jsi chtěl hrát.
Pokud se nemůžeš rozhodnout, tak zkus začít s Nízký do vysoký 2. Je druhá v této sérii, ale je to skvělý způsob, jak zlepšit svou paměť. Další populární hrou je Memflex. V této hře si musíš zapamatovat čísla a pak je zopakovat v určitém pořadí. I když to zní lehce, může to být docela výzva. Hraním pomáháš trénovat svou paměť. Pro ty, kteří nemají rádi čísla, bude mít smysl, když začněte s Paměť na jídla. Jen varujeme, že tato Memory Trainer hra tě možná vyhladoví! Zajímavou věcí je procvičovat paměť s čísly a pak se přesunout k jídlu, k tvarům, nebo k něčemu jinému, aby jsi viděl, jak se tvé skóre ve všem zvyšuje. Myslíme si, že s tolika skvělýma flash hrami, které můžeš hrát online, určitě najdeš něco, co ti pomůže.