Herní Ostrov » Závodní Hry » Hry Přepravujeme Náklad
7.9 / 10 - 317

Hry Přepravujeme Náklad

Naše hry typu Náklad představují skutečnou výzvu. Musíte do cíle dostat náklad, aniž byste ho poškodili. Možná se to jeví prostě, ale rozhodně to chce trénink. Jednou povezete prostou věc typu obilí, jindy složitější typu těžké techniky. Ale jestli rádi řídíte velké automobily s pořádným nákladem, s našimi hrami se dobře zabavíte.

V naší sbírce najdete některé z nejlepších flashových her na přepravu nákladu, jaké vůbec existují. Pokud vás baví nakládání nákladního automobilu – nebo jiného vozidla – a přeprava nákladu do cíle, myslíme si, že si v této kategorii určitě něco najdete. Všechny hry v ní můžete hrát zadarmo přímo na internetu, což z nich činí v našich očích ještě lepší volbu! Při hraní Heavy Machines se potřebujete postarat, abyste všechen náklad dovezli bezpečně do cíle. Zní to jednoduše, ale jakmile začnete hrát, zjistíte, že to tak snadné není, zvláště v pozdějších úrovních. Dokážete s těmito těžkými stroji dovézt všechno včas?

Další skvělá hra na řízení a přepravu, kterou si můžete zahrát na internetu, je Factory Truck. Pracujete v ní pro továrnu a musíte včas a bezpečně rozvézt všechen náklad. S trochou cviku možná dosáhnete nejvyššího skóre. Trochu jiný druh nákladu vám nabídne Farm Express 3. Jistě se vám bude líbit, jak různorodý náklad v ní budete přepravovat. A čím více budete hrát, tím lépe si budete uvědomovat, jak těžké může být doručit zboží včas!