Herní Ostrov » Simulační Hry » Podnikatelské Hry » Hry Nemovitosti
8.3 / 10 - 1032

Hry Nemovitosti

Nenechte se názvem hry odradit. Nabízíme samozřejmě složité hry, ale máme i snadné varianty pro začátečníky. Tyto hry jsou zábavné, ale leccos vás i naučí.

Máme jedny z nejlepších flashových realitních her, jaké si můžete online zadarmo zahrát. V této kategorii je něco pro každého. Ať hledáte něco pomalého a jednoduchého bez spousty možností, nebo naopak něco složitějšího a komplexnějšího, některé z her v této sekci vás určitě zaujmou. Ve hře Nedosažitelný dům musíte obchodovat s domy a vydělávat na tom, abyste si mohli koupit velký dům na kopci, který chcete. Tuto realitní simulaci snadno pochopíte, ale skutečně ji zvládnout je trochu těžší. Jakmile ale znáte základní pravidla a principy hry, uvidíte, jaké to je být realitním magnátem.

Ve hře Janes nemovitosti musíte nakupovat pozemky a pak na nich stavět nemovitosti tak, abyste na tom vydělali. Zní to snadně, ale až budete mít rozsáhlejší majetek a více peněz, bude složitější se o všechno postarat. Přesto je tato hra velice zábavná pro každého, koho zajímá podnikání s nemovitostmi. Ve hře Big Bucks si můžete vybrat postavu. Pak už vás čeká jen obchodování s domy a investování do realit ve snaze co nejvíce vydělat. Příznivci tohoto typu videoher si ji určitě oblíbí.