Herní Ostrov » Simulační Hry » Podnikatelské Hry » Hry Hotel
8.9 / 10 - 9948

Hry Hotel

Řidit hotel není snadné. Musíte plánovat na dlouho dopředu a dobře řídit své zaměstnance. Naše hotelové hry vás zaměstnají tak, že nebudete mít chvíli volna. Budete-li ale trénovat a o všechno se včas postaráte, můžete dosáhnout i maxima bodů. V těchto hrách jde hlavně o spokojenost zákazníků.

Naše hotelové simulace ve Flashi vás zaměstnají snahou o efektivní řízení hotelu. Udržet všechny hosty spokojené může být trochu složité! Pokud si ale dáte tu práci a naučíte se, co je potřeba dělat, možná se vám podaří hru dokončit s nejvyšším možným skóre. Hry v této kategorii lze hrát online a zdarma. Ve hře Janin hotel musíte prokázat perfektní managementové schopnosti. Stáváte se vedoucím rušného hotelu a musíte se postarat o to, aby vše správně fungovalo, jinak naštvete své hosty. Jak dobře si při řízení hotelu povedete?
Ve hře Castle Hotel jste přestavěli hrad na hotel, to je ale teprve začátek! Když je teď hotelový komplex otevřený, musíte zařídit, aby o vše bylo včas postaráno. Jako vlastník takového podniku nikdy nevíte, co se příště stane. Ve hře Janin Hotel 2 jste manažerem luxusního hotelu, kde se ubytovávají bohatí a slavní lidé. Budete mít hodně práce, abyste se postarali o spokojenost všech hostů a zajistili bezproblémové fungování hotelu. Je to naše nejoblíbenější flashová hra na řízení hotelu.