Herní Ostrov » Simulační Hry » Horská dráha
8.5 / 10 - 25238

Horská dráha

Závod celý den na vlastním horské dráze. Můžete si stoupat tak strmý, jak se vám líbí, zatáčky tak rychle, jako len chcete a udělejte lidem opravdu nevolno tím, že zahrnujete i smyčky.

Naše flashové hry na horskou dráhu vás budou bavit. Snažíte se v nich vybudovat perfektní zábavní park nebo pouťovou atrakci. Simulační hry v této kategorii vás nepochybně udrží celé hodiny, protože budete chtít vymyslet tu nejlepší adrenalinovou jízdu, jakou svět viděl. Pro začátek byste měli zkusit Tvůrce horské dráhy. V této hře musíte postavit horskou dráhu, jejíž vozík cestou posbírá všechny mince na obrazovce. Zní to jednoduše, ale jak budete hrou postupovat, bude stále obtížnější udržet atrakci bezpečnou, aby žádní cestující nevypadli!

Ve hře Strašidelná cesta vlakem jste řidičem pouťového vláčku a vaším úkolem je udržet jízdu po horské dráze zajímavou pro všechny cestující, a přesto bezpečnou. U téhle zvláštní hry se určitě zasmějete, zatímco se budete snažit udržet vozík na kolejích a správnou stranou nahoru. Ve hře Ženoucí se horská dráha je úkolem najít přesnou rovnováhu mezi bezpečím a vzrušením. K tomu používáte brzdu ovládající rychlost vozíku horské dráhy při pohybu nahoru a dolů. Cestující se musejí bavit, ale zároveň je musíte udržet v bezpečí. Není to tak snadné, jak to zní!