Herní Ostrov » Logické Hry » Ukázat a Klepnout » Hledej obrázky
8.8 / 10 - 2400

Hledej obrázky

V této kategorii máme řadu vyhledáváních her. Cílem těchto her je hledat věci na obrázku. Tyto věci mohou být čísla, písmena nebo obrázky. S různými tématy a problémy každé z těchto her má svůj vlastní charakter. Zkuste je všechny k vyzvednutí favorita!

Pro ty, kdo se rádi soustředí na drobnosti a mají rádi poklidné hry, budou skvělou zábavou naše flashové hry, v nichž je cílem najít něco na obrázku. Máme ty nejlepší vyhledávací hry na internetu, a navíc si je můžete zahrát zadarmo. Dokážete najít všechny rozdíly nebo nalézt malé vodítko, díky němuž ve hře zvítězíte a dosáhnete rekordu? Doporučujeme vám třeba hru Mystery Case. V této tajemné hře musíte odhalovat vodítka, která vám pomohou vyřešit případ a najít ztracenou dívku. Hra je náročná, ale nikoliv příliš obtížná. Ne každý dokáže tento případ vyřešit, hra však obsahuje nápovědu, která vám v tom může pomoci.
Skvělou online hrou na vyhledávání předmětů je The Scruffs Online. Musíte v ní najít celý seznam předmětů ukrytých na obrázku. Jednotlivé scény jsou někdy docela přeplněné, ale právě kvůli tomu přece tyto hry bývají tak zábavné. Dokážete všechny předměty najít ve vyhrazeném čase? Ve hře The Scruffs Online hledáte předměty v různých obrazech. Dostanete přitom celý seznam předmětů, které musíte najít dřív, než vyprší čas. Nebojte se ale, pokud si nebudete vědět rady, můžete požádat o nápovědu, která vám pomůže všechno včas zvládnout. Tahle vyhledávací hra se nám opravdu líbí.