Herní Ostrov » Klasické Hry » Hledač min
8.3 / 10 - 462

Hledač min

Každý už hrál hru Hledání Min aspoň raz v živote. Sedět za počítačem a nic jiného nemať na práci, ale trochu hrát hru Hledání Min. Pro některý, kteří nevědí: Cíl hry Hledání Min je jasní, čistit minové pole a ani jednu minu neodpálit. Užijte si to!

Hledáš nejlepší flash hry Mine Sweeper? Máme je k dispozici. Prohlédni si tuto kategorii, aby jsi našel zábavné a podnětné hry založené na klasickém originálu. Nejlepší na tom je, že je můžeš hrát zdarma online. Když se porozhlédneš, určitě najdeš něco, co vypadá zajímavě. A když začneš nějakou hrát a nebude se ti líbit, můžeš se vždycky vrátit a vybrat si jinou.

Jestliže nevíš, kde začít, tak zkus třeba Armor Picross 2. Ovládání je jednoduché. Musíš jen odkrýt barevné kostičky a vyhnout se černým. Dostaneš klíč, které kostičky jsou bezpečné a kterým by jsi se měl za každou cenu vyhnout. Tato hra je opravdu rychle návyková. Pro něco trochu jiného, doporučujeme Hledač min nebo Bad Apples, které jsou skvělým příkladem tohoto žánru. S pomalým a pečlivým zvážením, před každým pohybem, zda-li je to potřeba, tyto hry nemají rychlý spád, ale mohou nabídnout velkou výzvou pro ty, kteří rádi něco řeší a o něčem přemýšlí. Vyzkoušej některou z našich flash her Mine Sweeper, které můžeš hrát zdarma online, kdykoliv budeš mít volný čas. Nebudeš zklamán.