Herní Ostrov » Logické Hry » Řetězová Reakce » Hledač Cesty
8.6 / 10 - 60

Hledač Cesty

Tyto online hry jsou skvělou zábavou pro ty, kteří chtějí hru s prostým dějem, ale chtějí si i lámat hlavu. V těchto hrách budete muset vstoupit do interakce s prostředím, dokončit plán a dojít až do cíle. Není těžké tyhle hry hrát, ale dohrát je až do konce může být problém. Baví-li vás skládat puzzle, existuje slušná šance, že vás budou bavit i tyto hry.

Pro milovníky hlavolamů nebo logických her bude naše sbírka skvělých flashových her s tématikou hledání cesty nepochybně zábavou na dlouhé hodiny. Většinou se hrají vskutku jednoduše, ale přesto není úplně snadné je ovládnout. Pokud jste hráč s mozkem, který rád přemýšlí a řeší hlavolamy, budou se vám tyto hry líbit. Ve hře Modrý Beanie pták ukradl modrou čepičku. Dokážete vyřešit všechny hlavolamy v této hře? Někdy jsou docela obtížné, ale myslíme si, že každý milovník puzzle nebo logických her si je oblíbí.
Hra The Evil Penguin počítá na kolik kliknutí projdete úrovní. Dokážete najít cestu na druhou stranu obrazovky? Čím rychleji to zvládnete, tím větší skóre nakonec získáte. Je to prostá hra, ale přesto bude zábavná pro všechny hráče, kteří mají rádi videohry v nichž je úkolem hledat cestu. Ve hře Pyjaman jste malým klukem, který musí najít cestu přes jednotlivé obrazovky. První jsou vskutku jednoduché, ale postupem času začíná hra být mnohem složitější. Připravte se na královskou zábavu při procházení všemi úrovněmi této hry.