Herní Ostrov » Klasické Hry » Had
8.7 / 10 - 2317

Had

Had je klasická videohra, která byla poprvé hrána v arkádové haly v roce 1970. Potom se stala standardní předinstalovanou hrou na Nokia telefonů v roce 1998, popularita hry vybuchla. Teď není nutný telefon aby jste zahráli hru tady!

Jste-li už starší hráč, nejspíš si pamatujete klasickou hru Had, která byla populární na automatech i jinde. Znovu se stala hitem na konci devadesátých let, když pronikla do základní výbavy chytrých telefonů. A teď si můžete zahrát nejlepší hady ve Flashi na internetu zdarma. Ve hře Hadí zajíc je cílem pohybovat se a při tom sníst všechny králíky. Hra vypadá jednoduše, ale ve skutečnosti je poměrně obtížná, zvláště na vyšších úrovních. Dokážete sežrat dost roztomilých králíčků, než vám vyprší čas?
HadHad
78%
Pokud byste raději něco, kde nepřichází k úhoně tolik králíků, zkuste Carai Snake. Opět ovládáte hada, ale tentokrát sbíráte žetony. V této hře budete potřebovat trochu strategie. Jakmile se ale naučíte ovládání, myslíme si, že budete chtít hrát znovu a znovu, dokud nezvítězíte. Pokud hledáte opravdovou výzvu, zkuste Snake Ball. Jde o jednoho z nejlepších flashových hadů, jakého si můžete na internetu zahrát. První úroveň je opravdu snadná, ale jakmile ji dokončíte, budete se moci posunout k obtížnějším. A všemi úrovněmi dokáže projít jen málokdo.