Herní Ostrov » Klasické Hry » Had
8.7 / 10 - 2317

Had

Had je klasická videohra, která byla poprvé hrána v arkádové haly v roce 1970. Potom se stala standardní předinstalovanou hrou na Nokia telefonů v roce 1998, popularita hry vybuchla. Teď není nutný telefon aby jste zahráli hru tady!

HadHad
81%
Jste-li už starší hráč, nejspíš si pamatujete klasickou hru Had, která byla populární na automatech i jinde. Znovu se stala hitem na konci devadesátých let, když pronikla do základní výbavy chytrých telefonů. A teď si můžete zahrát nejlepší hady ve Flashi na internetu zdarma. Ve hře Hadí zajíc je cílem pohybovat se a při tom sníst všechny králíky. Hra vypadá jednoduše, ale ve skutečnosti je poměrně obtížná, zvláště na vyšších úrovních. Dokážete sežrat dost roztomilých králíčků, než vám vyprší čas?
Pokud byste raději něco, kde nepřichází k úhoně tolik králíků, zkuste Carai Snake. Opět ovládáte hada, ale tentokrát sbíráte žetony. V této hře budete potřebovat trochu strategie. Jakmile se ale naučíte ovládání, myslíme si, že budete chtít hrát znovu a znovu, dokud nezvítězíte. Pokud hledáte opravdovou výzvu, zkuste Snake Ball. Jde o jednoho z nejlepších flashových hadů, jakého si můžete na internetu zahrát. První úroveň je opravdu snadná, ale jakmile ji dokončíte, budete se moci posunout k obtížnějším. A všemi úrovněmi dokáže projít jen málokdo.