Herní Ostrov » Sportovní Hry » Golf
8.7 / 10 - 280

Golf

Staňte se dalším Tiger Woods v těchto zábavných her! Zůstaňte v klidu a zaměřte se na poražení své soupeře. Všechny tyto hry mají různé styly, které vás zabaví na celé hodiny. Bez ohledu na hru, ktoré si vyberete, všechny jsou díry v jednom!

Dopředu! Dokážete se vyhnout písečným nástrahám? Od realistických simulací až k bláznivým komiksům – naše Flash golfové hry se dají hrát online zdarma. Dokážete dosáhnout nejvyššího skóre a dostat své jméno na žebříček některé z her? Jediný způsob, jak to zjistit, je začít hrát a podívat se, jestli máte potenciál stát se golfovým šampionem jako Tiger Woods.
Pokud chcete jednoduchou golfovou hru, měli byste zkusit začít hrou Golf Jam. Při každém kole budete muset čelit různým výzvám. Pomocí myši ovládáte houpačku, abyste zasáhli míč. Není to nejpřesnější Flash golfová hra, ale přesto je pro spoustu lidí zábavná – i pro skutečné golfové hráče, kteří si potřebují vybrousit dovednosti ve svém oblíbeném sportu. Dvě z nejlepších online Flash golfových her jsou Turbo Golf a Midi Golf. Ať chcete přesnější simulaci golfu nebo něco, co souvisí s golfem, je zábavné a pomůže vám trávit čas, máme pro vás v této kategorii něco. Rozhlédněte se a nebojte se hry zkoušet, dokud nenajdete tu pravou. Dokážete dát úder nejméně do jedné jamky?