Herní Ostrov » Sportovní Hry » Fotbal » Fotbal
8.6 / 10 - 8362

Fotbal

Soccer nebo fotbal, záleží na tom, kde žijete, je jedním z nejpopulárnějších sportů na světě. V každé krajině přináší ročně miliard dolarů. Teď je vaše šance zářit jako nový Messi nebo Ronaldo v našich fotbalových zápasů!

Pokud máte rádi flashový fotbal, máme pro vás spoustu skvělých her, které vám přinesou spoustu zábavy. V některých jde jen o střílení trestných kopů, zato jiné vám nabídnou kompletní fotbal a možnost odehrát celou sezónu. Dokážete svůj tým přivést až k titulu? Ve hře Král obránců k vám přilétá míč a na vás je, abyste použili hlavu (doslova) a odrazili ho do branky. Chce to trochu cviku, ale snaha nastřílet proti brankáři co nejvíc bodů vám přinese hodiny plné zábavy.
Chcete-li něco víc, zkuste Premiere League Foosball. Je to skvělý flashový fotbal, který si můžete zahrát na internetu kdykoliv budete mít volnou chvilku. Můžete si v něm vybrat tým a budete-li dost dobří, dovedete ho až do šampionátu. Ve hře The Champions 3D máte omezený čas, to ale jen posiluje vzrušení, zatímco se snažíte před jeho vypršením nastřílet co nejvíce gólů. Kromě toho si můžete vybrat tým a máte na výběr i další možnosti. Pro fotbalové fanoušky by tahle flashová hra měla být první volbou.
RaulRaul
82%