Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Filler
9.1 / 10 - 6777

Filler

Doplňkovými hrami je to všechno o mozku a načasování. Musíte zjistit, na které věci kliknout a vyplnit a kdy byste měli to udělat. Jestliže budete mať dovednosti, vyhrajete hru.

Naše Flash doplňovací hry jsou všechny o načasování a znalostech efektivního využívání mozku. Některé jsou jenom jednoduché hry s doplňováním barev, ale jiné jdou ještě dále a poskytují spoustu různých možností na výběr. A pokud přemýšlíte, můžete si tyto hry zahrát online zdarma. Nemusíte utrácet své těžko vydělané peníze při hraní těchto typů videoher.
Jednou z nejoblíbenějších her v této kategorii je v současné době Pac-xon. V této hře malujete stěny, abyste chytili duchy. Nejlepší způsob, jak zjistit více, je prostě začít hrát. Po výběru základních ovládacích prvků můžete pracovat na vylepšování skóre, abyste zjistili, jak si vedete. Tato hra vypadá jednoduše a snadno, ale může taky být náročná. Mezi další Flash vyplňovací hry, které si můžete zahrát online teď právě, patří Filler a Chytání země. Ať začnete kteroukoli z nich, můžete se kdykoli vrátit a zkoušet jinou, až najdete tu, která pro vás je nejlepší. Uvědomujeme si, že existují spousty různých typů hráčů. Proto trávíme tolik času při výběru těch nejlepších Flash her k hraní online.
PhitPhit
73%
CutCut
69%