Herní Ostrov » Platformy » Fancy Pants
8.4 / 10 - 1481

Fancy Pants

Štvalo vás někdy, jak je váš hrdina oblečen? V tom případě už nemusíte dál hledat. Hrdina této hry nejen poráží všechny své soupeře, ale navíc má luxusní kalhoty. Zapomeňte na Supermana, Batmana i Spidermana, na tohohle borce nemají!

LintLint
77%
Fanouškům platformových her nabízí naše kolekce Flash her Fancy Pants hodiny dobrodružství a zábavy. K popisu her Fancy Pants je potřeba zkombinovat hry s vyhýbáním se a běháním, skákáním a běháním, skákáním a střílením a skákáním až k hrám stylu Top s hrami Flash Stickman. A to ještě pořád hry zcela nevystihuje.
V originální hře Barevné kalhoty musíte provést malého človíčka různými úrovněmi. Náročnost se zvyšuje s úrovněmi hry. Pokud jste šampionem her Fancy Pants, dokážete se dostat až úplně na konec hry. Není to tak těžké, jak to zní, když začnete hrát a zvyknete si na ovládací prvky a způsob pohybu. Jakmile zdoláte originál, můžete se podívat na hru Fancy Pants World 2, abyste mohli pokračovat v dobrodružství. Zábava nekončí s touto hrou. Pokud chcete ještě více zábavy a dobrodružství Fancy Pants, můžete vyzkoušet hru Street Jumper. Když si osvojíte ty nejlepší kroky, dosáhnete nejvyššího možného skóre. Dokážete se v kroužku svých přátel stát tím nejlepším?