Herní Ostrov » Hry pro Děti » Emperor Kuzco
8 / 10 - 18921

Emperor Kuzco

Nezbožňujeme Kuzca všichni? I toho, kdo ten komiks nezná, hra přiková na židli na pěkně dlouho. Vraťe se v čase až do říše Inků. Zachraňte vládce řítícího se do záhuby!

Naše kolekce Flash her o císaři Kuzcovi vás zabaví na hodiny. A po dokončení originálních her doporučujeme vyzkoušet hry, které jsou v mnoha ohledech podobné, a přesto nabízejí něco nového, co vám pomůže otestovat vaše dovednosti. Prvními dvěma hrami v této sérii jsou Vladařův šílený úder a Vladařův vůz k útěku. Myslíme si, že si obě tyto hry založené na komiksu o Incích oblíbíte.

Ovladatelnost jednotlivých her s mírně liší, to znamená, že doporučujeme vyzkoušet si obě, abyste se ujistili, která je pro vás ta nejlepší. Všechny naše Flash hry v této kategorii byly vybrány proto, že jsou zábavné, snadno se hrají a nabízejí výzvy pro císaře Kuzca. I když jste tento kreslený seriál nikdy předtím neviděli, věříme, že si tyto hry užijete. Flash hry o císaři Kuzcovi jsou vynikajícím způsobem trávení času a trénování mozku. Nejlepší na tom je, že tyto videohry můžete hrát online zdarma. Dalšími slavnými postavami ze seriálu, se kterými se při této hře můžete setkat, jsou Pacha, Yzma a Kronk. Pokud si myslíte, že máte něco, co vám zajistí nejvyšší skóre, je čas začít hrát ihned. Vyberte si některou z nejlepších her na této stránce a začněte hned.