Herní Ostrov » Závodní Hry » Drift
8 / 10 - 483

Drift

Tyto Drift hry nejsou pro slabé srdce. S extrémně ostrými rohy a vysokými rychlosti budete muset být vždy nejlepší. Máte ocelové nervy se nechat unášet svou cestu k cíli a stát se konečným drift závodníkem?

Pamatujete si film Rychle a zběsile: Tokijská jízda? Pokud se rádi díváte na auta prohánějící se a naklánějící se ze strany na stranu na řadě různých míst, určitě si užijete naši kolekci závodních Flash her. Můžete si vybrat mezi spoustou různých vozidel podle toho, kterou hrou začnete. Dají se zdarma hrát online, takže pokud začnete nějakou, která se vám moc nelíbí, můžete přejít na další.
Věnovali jsme čas tomu, abychom našli tu nejlepší hru se závoděním aut. Některé jsou založeny na určitých oblíbených seriálech – Rychle a zběsile – zatímco jiné na oblíbených platformových hrách – Need for Speed. Nabízíme ale taky spoustu her, které jsou originální, vzrušující a plné zábavy. Nezáleží na tom, kterou si vyberete, určitě si užijete zábavu při vylepšování svých závodních dovedností. Jedna z nejoblíbenějších závodních videoher, které v současné době nabízíme, se nazývá Drifting 2. Pokud vám nezní zajímavě, můžete zkusit taky hru Smykování s koblihem nebo Thump. Obě vás zásobí závodními auty, abyste mohli dosáhnout stanovených bodů se stylem a technikou. Tento způsob jízdy autem může být v reálném životě nebezpečné, ale můžete naplnit svou touhu po rychlé jízdě a provádět triky s jakoukoli z videoher na této stránce.