Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Dostaň se na druhou stranu
8.7 / 10 - 2629

Dostaň se na druhou stranu

Všichni si pamatujeme staré Žabí hry. Vy jste měli dávat pozor, aby jejich nesrazilo auto a zároveň se snažit přejít silnici, jako žába.Cíl těchto her se změnil, ale máme i mnoho různých her, hodiny staromódní zábavy!

Hraní flashových her, v nichž je cílem dostat se na druhou stranu něčeho, může být velká legrace. Čím více hrajete, tím snadnější je poznat, jakým způsobem se do cíle dostat. Ačkoliv „dostat se na druhou stranu“ může znít snadně, nikdy nevíte, co se vám postaví do cesty. Hrát si na silnici obvykle nebývá dobrý nápad, ve hře I Love Traffic to ale může být velice legrační. Pokud se vám v ní podaří dostat se na druhou stranu v co nejkratším čase, dostanete za to body. Budete-li dost dobří a budete trénovat, možná se vám dokonce podaří vytvořit rekord.
Musíme samozřejmě zmínit i původní klasiku tohoto typu her - Žabák. V ní hrajete za zelenou žábu, která potřebuje přeskákat silnici. Zní to jednoduše, jenže samozřejmě je to stále obtížnější, jak hrou postupujete dál a dál. Dokonce máme hru s velikonočním tématem, zvanou Zajíčci a vajíčka. V ní jste zajíčkem, který se potřebuje včas dostat na druhou stranu obrazovky. Líbit se to bude hlavně malým dětem, zvlášť v období velikonoc.