Herní Ostrov » Hry pro Děti » Dora Game
7.8 / 10 - 3977

Dora Game

Všichni milují Badatelka Dora. Tato statečná holčička jde na nejbláznivější dobrodružství, když se učí vás o všech druzích věcí. Teď se můžete vydat na dobrodružství společně s Dorou!

Podívejte na mapu! Pro příznivce seriálu Dora průzkumnice máme skvělý výběr těch nejlepších online her na toto téma. A nejlepší je, že je můžete hrát zadarmo a kdykoliv chcete. Děti, které mají rády nějakou postavu z tohoto dětského seriálu, si tady určitě najdou hru, která je bude bavit. Chcete-li jednoduchý hlavolam, u kterého se budou děti bavit a který je zaměstná, podívejte se na Dora Mix Up. Obsahuje skvělou grafiku ze seriálu Dora – včetně Dořiných přátel – a je to skvělá videohra pro menší děti. A stejně jako ostatní hry v této kategorii ji můžete hrát zdarma.
Ve hře Dora Strawberry World děti pomáhají Doře sbírat jahody. V každé úrovni je zvláštní ovoce, které mohou děti hledat a snažit se ho včas najít. Sebráním všech jahod se hráč posune do další úrovně. Hra je postupně stále náročnější, ale nikdy ne tolik, aby to malé děti odradilo. Zábavné závodění vám nabídne Dora Friends Offroad. Je to offroadová závodní hra, v níž vystupuje Dora a její přátelé. Řízení je velká legrace, myslíme si však, že některým dětem bude ke štěstí stačit už jen to, že ve hře vystupuje Dora. Každopádně je to jedna z nejlepších flashových her o Doře, jakou máme ve sbírce.