Herní Ostrov » Platformy » Donkey Kong
7.6 / 10 - 2002

Donkey Kong

Donkey Kong se poprvé objevil v herní scéně na počátku osmdesátých let na Nintendo. Měl obrovský úspěch a Donkey Kong je stále jedním z nejpopulárnějších charakterů Nintendo. Pomocí těchto her si můžete oživit staré časy nebo jen hrát nějakou novou originální hru s touto milovanou opice!

Jste připravení zachránit princeznu? Podívejte se na všechny báječné hry Donkey Kong Flash, které nabízíme. Od her, které jsou věrné původní klasice až k variacím na stejné téma – nabízíme hry pro všechny typy hráčů. Retro hry jsou báječné bez ohledu na věk. A s těmito hrami Flash Donkey Kong můžete zachránit princeznu přeskakováním barelů a šplháním na žebříky, jak dlouho jenom chcete.

Otázkou je, jestli budete schopní dosáhnout u některých těchto videoher Donkey Kong konečné úrovně. Nejlepší je začít hrou Donkey Kong. Banana Barrage nebo dokonce Donkey Kong 2. Všechno jsou to vynikající hry, které vám nabídnou všechno vzrušení původní klasiky Donkey Kong, kterou trošku namixují, abyste byli stále v napětí. Upozorňujeme, že některé hry Flash Donkey Kong jsou ke konci skutečně těžké. Je možné, že v některých z nich nebudete schopní dokončit všechny úrovně. Budete ochotní je vyzkoušet, ale potřebujete vynikající koordinaci a schopnost rychle zpracovávat informace, abyste přežili a současně dosáhli potřebných bodů. Pokud se chcete podívat, jestli máte všechno potřebné, začněte hrát ještě dnes.