Herní Ostrov » Závodní Hry » Dirtbike
8.6 / 10 - 120

Dirtbike

Vyzkoušejte si teď tyto extrémní špinaví kolo hry. Súťežte na těžkou úroveň při vyvažování na kole dokonale.Cílem je dostat se do cíle bez pádu na kole nebo narážet do něčeho. Nepodceňujte to, to je hodně těžké, než se zdá!

Naše Flash hry k vyzkoušení jízdy na motorce jsou vzrušujícím způsobem, jak dostat vaše nadšení pro motorky do počítače s připojením k Internetu. Bez ohledu na to, jestli hledáte něco realistického nebo něco trošku „ujetého,“ nabízíme všechny typy her závodů na motorkách, které vás otestují a ve kterých si můžete zazávodit. Vynikající na některých z nich je, že můžete motorku během jízdy inovovat, takže když přijdou náročnější dráhy, zvládnete je.
Jedna z nejlepších aktuálně nabízených her Flash her, kde si můžete vyzkoušet jízdu na motorce, je Drsná kola. Můžete v ní motorku naklonit, takže překonáte překážky, ale nesmíte se naklánět moc, abyste nehavarovali! Tato hra nabízí spoustu zábavy pro každého, kdo miluje terénní motorky a závody v terénu nahoru a dolů. Mezi dva další tituly, které lidi milují, patří Dirty Bike Racers a Motocross TG. Obě jsou vynikající Flash hry se závody v terénu, se kterými vydržíte hodiny pokusů o zvládnutí jednotlivých úrovní za nejkratší možnou dobu se sbíráním bodů pro zvládání kaskadérských kousků a dalších triků na cestě. Bez ohledu na to, co zvolíte, pokud jste srdcem závodníkem na terénní motorce, budete určitě šťastní.