Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Hry Fyzika » Dělová koule
8.8 / 10 - 3121

Dělová koule

Použijte svůj dělo k útoku hrady, střílejte krysy na laboratorním zařízení nebo útočte na viking obec. Začátek je jednoduchý, ale jak budete postupovat to bude čím dál těžší. Neztrácíte nic ze své zábavy! Užijte si to!

Hry z řady Cannons už tu nějaký ten pátek jsou, ale naučit se je efektivně hrát může být náročné. Naše kolekce flash her Cannons vám umožní trénovat střelbu ze všemožných úhlů a ničit všemožné cíle. Obtížnost roste s vyššími úrovněmi. Některé hry se vyznačují i humorem, což vás jistě potěší.
Ať už hrad dobýváte, nebo jej bráníte, až budete pečlivě mířit a střílet, budete se dobře bavit. Pokud jste dobří, dostanete se přes prvních úrovně rychle. S každou úrovní je hra obtížnější. Po chvíli to ale zvládnete. To nejlepší na našich flash hrách Canon Ball ale je, že je můžete hrát znovu a znovu, aniž byste utratili sebemenší sumu. Hry jako Crush The Castle a Roly-Poly Cannon 2 vás zaujmou na celé hodiny. A nejsou to jediné flash hry typu Canon Ball, jež nabízíme. Každá má trochu jiný styl a děj, takže si určitě najdete něco, co vás zaujme. Připravit, zacílit, pal!