Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Chytej
8.3 / 10 - 40

Chytej

Zachytit vše, co vám přichází do cesty. Sbírejte body bez pádu a uvidíme, jestli jsou vaše ruce natolik stabilní, aby jste se dostali na vrchol seznamu!

Jste dobří v chytání padajících objektů? Když z nebe začnou padat věci (z horní části monitoru), chce to mít dobrou koordinaci ruky a oka, abyste je chytili. Nižší úrovně možná zvládnete bez problému, později už to ale nemusí být taková legrace.
Na těchto hrách je fajn, že nejsou snadné, ale dospět v nich k vítězství není nemožné. S trochou praxe určitě přijdete na strategii, která vám umožní získat maximum bodů. A i kdybyste moc bodů nezískali, chytat padající předměty může být skvělým způsobem, jak se zbavit stresu. Jednou z populárnějších flash her v této kategorii je Pel. V této hře žonglujete s odrážejícími se pixely. Ač to může znít na první pohled jednoduše, až se do toho dáte, vytvoříte si na hru rychle návyk. Hned na začátku se naučte používat powerupy, ať na žebříčcích pořádně zabodujete. Máte-li rádi flash hry s padajícími předměty, porozhlédněte se na této stránce.
PelPel
75%