Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Chlapecké Převleky
8.3 / 10 - 1324

Chlapecké Převleky

Máme i skvělé oblékačky pro kluky! Jak vypadá perfektní klučičí styl? Módní oblek, sportovní ohoz nebo něco volného? Vyberte si v našich hrách. Máme všemožné styly od rockerských a emo až po drahé obleky. Pokud vás baví oblékačky, jistě těm klukům dáte to, co potřebují.

Dívky mají spoustu oblékacích her, ale co kluci? V naší nabídce si můžete vybrat z nejlepších flashových oblékacích her pro kluky. Proč by se vybíráním oblečení a doplňků měly bavit jen holky? Videohry v této kategorii jsou roztomilé a zábavné. Ve hře Hezký chlapec oblékání musíte pomoci mladému klukovi obléknout se na procházku. Máte na výběr ze spousty skvělých kusů oblečení a doplňků. Tuto hru si oblíbí každý, kdo má rád oblékací hry ve Flashi.
Hledáte-li oblékací hru z exotické země s opravdu cool outfity, zkuste Pořadatel oblékání. Zaměstná vás opravdu na dlouho, neboť vám dává na výběr z různých postav, z nichž každá si může vybírat z jiného oblečení a doplňků. Některé slečny si velmi oblíbí hru Vysněný kluk, v níž si můžete vybrat vzhled a oblečení svého kluka snů! Určitě si ji oblíbí každý, kdo má rád oblékání, neboť vám dává spoustu různých možností. Pokud máte rádi módní hry, tuhle si zamilujete díky tomu, co všechno v ní můžete dělat.