Herní Ostrov » Závodní Hry » Cestní boj
8 / 10 - 146

Cestní boj

Sešlápněte plyn v několika drahých autech. Máme pro vás nabídku aut of Batmobilu po Ferrari. Některé z těchto her jsou velmi vzrušující: to poznáte, až vjedete to rychlého pruhu.

Šílený Max a Dóm hromu byl sice jen film, ale tyhle flashové silniční bojové hry vám dobrodružství automobilového boje na širé silnici umožní prožít. Můžeme vám nabídnout různé styly těchto her – něco pro každého milovníka závodních a akčních her. Pro začátek doporučujeme Gotham City Street Chase. Ta se bude líbit milovníkům flashových her o Batmanovi, protože v ní můžete jezdit po městě Gotham a bojovat. Dokážete svými řidičskými a bojovými dovednostmi pomoci superhrdinovi zachránit situaci?
Dvěma dalšími oblíbenými řidičsko-bojovými hrami, které máme rádi, jsou Desert Fighter a Total Takedown. Obě jsou to vzrušující dobrodružství a budou vás bavit celé hodiny. Ať se vám líbí závodní nebo bojové hry, udrží vás ve varu. Hledáte-li ty nejlepší silniční bojovky, přišli jste na správné místo. Máme v této kategorii spoustu her, které jste možná ještě neviděli, takže se připoutejte a připravte na silniční bitvu. Dokážete se stát králem silnic? Přišel čas zjistit, zda jste dost dobří, abyste dokázali získat korunu.