Herní Ostrov » Platformy » Castle Cat
8.1 / 10 - 820

Castle Cat

Hradní kočka je skvělá hra. Je zajímavé, jak může být hra s kočkou dramatická. Pokuste se porazit všechny nepřátele téhle kočičky. Mňau!

Že jste ještě neslyšeli o Castle Cat? Tak to musíte některou z těchto skvělých side–scrollových flash her vyzkoušet. Jsou zdarma, jednoduché, a mohou být zábavné a dokonce i trochu legrační. Zkuste začít s prvním dobrodružství – klasickou hrou Hradní kočka. Až tuto hru zvládnete, zkuste její druhý díl.

Ve hře Hradní kočka 3 si můžete za pomoci bomb a své věrné hole prorazit cestu mezi mimozemšťany a hady. A nezapomeňme na všechny ty nezapomenutelné šéfy na konci každé úrovně. Skočíte-li na kaktus, můžete získat bonusové body. Pohybujete se pomocí šipek na klávesnici. Úrovně mají časový limit, takže je dobré sebou hodit. A pokud se vám líbila některá z flash her Castle Cat, podívejte se, co je k mání v této kategorii. Máme široký sortiment side-scrollových her Run and Jump i stále populárnější hry Jump to the Top. Skutečnost, že je můžete hrát všechny online zdarma, je třešničkou na dortu. Pokuste se nejprve zachránit hrad v roli kočky, a až skončíte, podívejte se, jaké další skvělé hry vám můžeme nabídnout.