Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Bubble Trouble
8.9 / 10 - 5283

Bubble Trouble

Zničte bubliny tím, že vytvoříte stěnu střelbou vertikální šipkami. Ujistěte se, že vyzkoušete všechny různé styly této klasické hry!

Pokud máte rádi hry z řady Střelba bublinek, zblázníte se do naší sbírky flash her založených na klasické hře Bubble Trouble. Místo prorážení bublin v těchto hrách střílíte šípy nebo kulky. Má sice jednoduchý koncept a naučíte se ji rychle, ale jistě vás zaujmou její čím dál obtížnější úrovně. Dokážete se uspět v online hře Bubble Trouble?

Flash hry Bubble Shooter jsou na webu velmi populární. Proto jsme si dali načas a našli ty nejlepší hry na principu původní Bubble Trouble. Bez ohledu na to, jak jste dobří, si myslíme, že si najdete něco, co si oblíbíte. Máme hru pro všechny typy hráčů, od začátečníků až po zkušenější hráče. Klasická Problémy s bublinkami je jedním z favoritů v této kategorii, samozřejmě, ale máme také velký výběr podobných her, jež vás rovněž potěší. Zkuste např. Bublinkové potíže nebo Nebezpečná dívka. Obě představují skvělý způsob, jak si trochu procvičit mozek. Nejlepší na tom je, že zahrát si můžete zdarma tolikrát, kolikrát chcete.