Herní Ostrov » Hry pro Holky » Bratz
8.3 / 10 - 10535

Bratz

Zde najdete všechny vaše oblíbené Bratz hry. Netřeba prosit své matce, aby vám koupila nějaké další panenky, už ne. Stačí si jen hrát s nimi tady, on-line! Určit vlasy, udělají make-up a vytvořit nejskvělejší oblečení!

Pokud má vaše dítě rádo řadu panenek Bratz a komiksy či knihy na ní založené, zamiluje si i všechny naše skvělé flashové hry Bratz. Tyto panenky jsou populární z dobrého důvodu – jsou nad věcí a odrážejí reálný svět v mnoha ohledech. Bezplatné flash hry na základě Bratz, jež nabízíme, to nabízejí také, a k tomu něco navíc. Máme různé hry pro hráče všech věkových kategorií, od módních po závodní.
Ne všichni rodiče jsou z Bratz nadšeni, ale nelze popřít, že většina dětí je zbožňuje. Tyto flash hry založené na populárních panenkách děti nepochybně zaujmou. Nejlepší na tom je, že nemusíte utratit spoustu peněz a panenky si kupovat. Vaše děti si mohou hrát s těmi nejoblíbenějšími na počítači. Není to úplně totéž, ale některé děti mohou mít větší potěšení právě z videoher. Můžou se věnovat práci s vlasy a líčením či výběrem správných šatů a doplňků: naše Bratz flash hry jsou roztomilé, nabroušené a hodně zábavné. Mezi ty nejoblíbenější patří Dětská proměna, Bratz mimina a Lední šampióno.