Herní Ostrov » Akční Hry » Boj » Boxování
8.7 / 10 - 12437

Boxování

Box je sport, který se praktikuje věky. Starověký Egypt měl nejodvážnějších a nejsilnějších muži, kteří bojovali proti každému jinému přes čtyři tisíce let před! Teď je vaše šance dostat se do ringu a neházet ručník do ringu, dokud váš soupeř je vyřazen!

Hraje vám v hlavě Eye of the Tiger z filmové série o Rockym? Pokud ano, jste pravděpodobně fanoušky boxu. Dobré je, že pro vás máme velký výběr boxerských flash her, jež jsou dostupné zdarma online. Box je jedním z nejstarších sportů na světě, ale jeho moderní virtuální verze mohou být v mnoha ohledech také vzrušující.
Jste připraveni vstoupit do ringu a zjistit, můžete-li být mistry světa? Dokážete-li knokautovat soupeře a zvýšit svůj počet K.O., můžete se dostat do žebříčků, kde se vaše jméno bude držet na předních místech. Boxerské online hry jsou skvělé, protože vám nezaberou moc času, ale přesto jsou zábavné. Box není snadný, ale rozhodně nepatří k nejnásilnějším hrám na trhu. Sport vám může pomoci posílit sportovního ducha a další dovednosti, např. koordinaci rukou a očí. Jste-li připraveni vstoupit do ringu, vyberte si jednu z našich skvělých boxerských flash her a dejte se do toho těmi správnými háky a zvedáky. Dík těmto hrám z vás může být Rocky nebo jiný váš oblíbený boxer.