Herní Ostrov » Akční Hry » Střelba » Hry Zombie
8.5 / 10 - 652

Hry Zombie

Tyto Boxhead hry všichni zahrnují slušné množství hloupých a krvelačných zombie, kteří chtějí jíst mozek. Budete muset bránit proti vlnám špinavé nemrtvých! Chyťte zbraň a začínejte střílet!

A sakra! Zombies se blíží. Jste připraveni na apokalypsu? Nyní si můžete vyzkoušet své schopnosti na široké škále flash her s tématikou zombies, jež jsou k dispozici zdarma online. Je to tak, není třeba utrácet peníze, pokud chcete zabíjet zombies – což lze mnoha různými způsoby. Boxhead: Nové mapy je na začátek ideální.
Další prima dobrodružství se zombies zažijete s Zombie Assault 3, která má trochu vyšší tempo. Jednou z výhod této hry je, že si můžete vytvořit účet, kam se zapisuje váš postup, takže nemusíte začínat vždy znovu od začátku. A i když se nezaregistrujete, můžete útočit na zombies mnoha různými způsoby a dobře si tak zahrát. Ať už jste fanoušky filmů se zombies, komiksů nebo vás jen zajímá popkultura, máme pro vás flash hry, jež si zamilujete. Najděte si chvíli času, abyste si na hru zvykli a získali pár bodů zabíjením zombies jednoho po druhém nebo ve velkých skupinách. Rozhodnutí je na vás.