Herní Ostrov » Sportovní Hry » Barové Sporty » Bowling
8.2 / 10 - 3788

Bowling

Bowling je velmi populární sport, a to zejména ve Spojených státech. Nejstarší forma bowlingu pochází zo starověkého Egypta a Římské Říše! Obujte se na své nohy bowlingové boty a netrhnuté se ven!

Bowling je jednou z nejstarších her vůbec, a je dodnes populární. Nabízíme některé z nejlepších flashových bowlingových her, co jsou k mání, včetně některých titulů, o kterých jste možná ještě nikdy neslyšeli. Nabízíme spoustu možností: od grafiky po různé typy her. Stačí se tu jen porozhlédnout a uvidíte, že vám máme co nabídnout.
Spousta bowlingových videoher, jež nabízíme, jsou založeny na nějakém tématu. Například Tiki kuželky je založena na Doře průzkumnici a figuruje v ní Stitch snažící se získat co nejvíc bodů. Toto je bowlingová hra pro děti, ale máme i některé z nejlepších flashových bowlingových her pro dospělé, které jsou trochu realističtější – a náročnější. Ať už v reálném životě bowling hrajete nebo ne, můžete se stát králem bowlingové dráhy, vyberete-li si některou z našich skvělých bowlingových videoher. Disco Bowling a Obyčejný bowling jsou další dvě z nich. Dokážete získat maximum bodů? Jediný způsob, jak to zjistit, je zahrát si některou z těchto her. Většina z nich má velmi jednoduché ovládání a zvládnete je snadno.