Herní Ostrov » Logické Hry » Bortící se cesta
7.8 / 10 - 205

Bortící se cesta

Možná si myslíte, že tyto hry obsahují hodně násilí. To je omyl. U her tohoto typu si budete pořádně lámat hlavu. A skvělé je, že vůbec nejsou nudné.

Flash hry z řady Collapsing Road jsou velmi populární, protože jsou náročné a zábavné a neobsahují mnoho násilí. Jsou vzrušující i bez násilí. I některé z těch jednodušších her jsou zprvu obtížnější. Ale až se trochu zacvičíte, budete postupovat při hraní rychleji.

Ve hře Birdys Rainy Day Skipathon je vaším úkolem dosáhnout zřícení všech červených plošin. Musíte být pozorní a všechny úkoly vykonat ve správném pořadí, chcete-li postoupit na další úroveň. Ač tato hra vypadá jednoduše, při hraní na vyšších úrovních dostanete co proto. Máte-li rádi flash hry z řady Collapsing Road, tuhle si oblíbíte. Dalším favoritem v této kategorii je Groovy Game. V ní sbíráte květiny za body navíc a pomoc, již poskytnete. Úkolem je dostat části podlahy do drážek a postoupit na další úroveň. Náročnost úrovní postupně roste. Dostanete se až do finále? Ať si vyberete jakoukoli hru z řady Collapsing Road, ZAMILUJETE se do ní.