Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Řetězová Reakce » Boomshine
8.4 / 10 - 213

Boomshine

Tahle hra vás přiková na židli na pěkně dlouhou dobu. Zprvu to může vypadat jednoduše, ale zdání klame. Pokuste se přivést k výbuchu všechny barevné bubliny.

Boomshine je zdánlivě jednoduchá hra na principu puzzle, která vás přiková k židli na několik hodin. Je jednoduché ji hrát, ale těžké zvládnout, zejména pokud jde o těžší úrovně na konci. Přesto s trochou praxe určitě budete schopni dostat své jméno na některý z žebříčků vítězů her Boomshine, jež patří k těm nejlepším v naší nabídce.
Samozřejmě, původní Boomshine je skvělá, ale pokud chcete další výzvu poté, co zvládnete tu první, doporučujeme vám vyzkoušet hru Střílení tchořů. Tato flash hra se podobá Boomshine a má deset velmi unikátních a náročných herních úrovní. Máte na to dostat se až na konec monitoru? A nezapomeňte na Bombs 3, kde se za pohybujete a odpalujete bomby za pomoci myši, abyste se dostali na vyšší úroveň. Toto je další skvělá flash hra podobná Boomshine. Ať už budete hrát původní videohru nebo zkusíte jednu z variant, které nabízíme, bude to bomba – a to doslova! Tato hra možná není pro každého, ale pro skalní hráče, kteří mají rádi výzvy a chtějí něco nového, je to skvělá příležitost zahrát si online.