Herní Ostrov » Klasické Hry » Bomberman
8.9 / 10 - 6435

Bomberman

Původní Bomberman byl zveřejněna v roce 1983. Od té doby tam přeběhlo mnoho úprav této klasické hry. Zde najdete náš velkou sbírku Bomberman her. Každý z nich má jiný styl a hratelnost tak se určitě podívejte všechny!

Vzpomínáte na hru Bomberman? To je hodně dobrá zábava. Naše flash hry na principu Bombermana jsou zábavné a nabízejí mnoho různých náročných úrovních a šéfů, které musíte porazit. První úrovně jsou obvykle velmi jednoduché, umožní vám hru si osvojit, ale nepochybujte, že s vyššími úrovněmi náročnost hry poroste.
Bomb It 4 je jednou z našich nejoblíbenějších bombermanovských her. Můžete si vybrat mezi třemi různými herními styly, které dle vašich přání namíchají to, co musíte udělat pro dosažení vítězství – zabíjení nepřátel, shromažďování mincí atd. Bez ohledu na své schopnosti pro vás bude tato hra zábavnou výzvou. Bude nějakou dobu trvat, než ji zvládnete úplně. Pokud vás tato bombermanovská hra tak úplně nezabaví, můžete si také vyzkoušet Hra s ohněm 2 nebo Bomberman pyromaniak, které jsou podobné, ale mají svůj vlastní styl a pravidla. Jakmile najdete optimální verzi, můžete si být jisti, že projít všemi úrovněmi vám bude trvat minimálně hodinu nebo dvě. Budete-li mít volnou chvíli, určitě nás navštivte, máme pro vás ty nejlepší videohry, které můžete hrát online zdarma.