Herní Ostrov » Akční Hry » Boj » Boje v areně
8.6 / 10 - 1685

Boje v areně

Zdravím. Vítejte v aréně! Tyto hry vyžadují, abyste probudit svého vnitřního gladiátora. Jen nelítostní válečníci vzejde vítězně z různých bojových arén v této kategorii. Boj!

Aréna tu je snad od úsvitu času. Máme všechny druhy bojových flash her Arena, které můžete hrát ZDARMA on-line: od dvou zápasících soupeřů přes muže bojující se zvířaty a jednotlivců bojujících se skupinami. Ať už máte jen trochu času nebo chcete vyplnit více hodin, tyto hry vás uspokojí.
Ve hře Crab Fight má bitva trochu jinou formu, jste totiž krabem, nikoli člověkem, ale souboje jsou i tak efektní a vzrušující. Grafika v této hře jsou opravdu skvělá, vykouzlí vám úsměv na rtech. Pokud pro vás tato hra není to pravé ořechové, můžete zkusit Arcane Fighters nebo Achilles II-Origin of a Legend: obě se od sebe dost liší. Pokud jste bojovník a chcete bojovat, tato kategorie flash her je pro vás. S tolika skvělými hrami na principu zápasů v aréně strávíte nespočet hodin ve snaze stát se králem arény. Nejlepší na těchto hrách je, že jsou k dispozici zdarma. Povedete-li si dobře, můžete proniknout na tabuli vítězů v některé z nich. Máte na to dostat se na pozici špičkového gladiátora?