Herní Ostrov » Logické Hry » Bludiště
8.4 / 10 - 241

Bludiště

Najděte cestu ve Bludiště Hry k východu. Možná budete muset si poskládat cestu přes hru nebo porazit některé nepřátele, ale bude to zásluha. Všechny tyto hry jsou úžasné.

Dokážeš uniknout z bludiště? Nyní uvidíš, jak jsi dobrý v hledání cesty, v naší kolekci her Maze (bludiště). Většina z nich, které musíš vyřešit do konce, je pěkně zapletených, To je to, co tyto hry dělá tak zábavné. Tyto hry se doporučují fanouškům rébusů a hlavolamů.
Pokud chceš něco lehkého a legračního, zkus Adam a Eva. Ovládání hry je jednoduché. Pro něco více zamotaného, doporučujeme Ninja Painter 2 nebo Blobbing Around. Obě tyto hry nabízení něco trochu jiného v herním žánru bludišť. Ať budeš hrát kteroukoliv, domníváme se, že si užiješ pěknou zábavu, jak se budeš pokoušet dostat z bodu A do bodu B během co nejkratšího času. Najít kolekci nejlepších her tohoto druhu, nebylo jednoduché, ale my jsem si dali na tom záležet, abychom vypátrali ty nejlepší. Můžeš si vybrat, kterou chceš zkusit nejdříve, ale myslíme si, že budeš chtít vyzkoušet více, než jednu z těchto rébusů, až dokončíš svou první hru. Buď připraven, že strávíš s těmito hlavolamy trochu času. Máš ponětí, co tě to bude stát, než se dostaneš z bludiště?