Herní Ostrov » Logické Hry » Bloxorz
8.3 / 10 - 5044

Bloxorz

Bloxorz říkáte? Ano Bloxorz, v těchto hrách cílem je vrátit blok z jedné strany úrovně na druhou. Musíte být velmi opatrní, který pohyb uděláte, protože je tam vždy nebezpečenství pád z výšky!

BlocBloc
81%
Váš úkol ve hře Bloxorz je prostý. Je třeba dostat z jedné strany monitoru na druhou stranu blok, a postoupit tak na vyšší úroveň. Tento cíl vypadá jednoduše, ale musíte dávat pozor na každý pohyb, který uděláte, abyste to nezkazili a nemuseli začínat znovu od začátku. Čím méně pohybů budete potřebovat, tím víc bodů získáte. Kolika úrovněmi dokážete projít?

V této kategorii nabízíme hodně her, ale původní Bloxorz je jednou z nejlepších flash her, jež můžete hrát online ve svém volném čase. Podobná hra je Bloc. Jmenuje se jinak, ale i v ní jde o pohyb s jedním blokem. Má pět náročných úrovní Nano Factory a podobá se hře Bloxorz. Dokážete projít všemi úrovněmi hry Nano Factory? Stejně jako u ostatních flash her v této kategorii je vaším úkolem dospět do cíle s co nejmenším počtem tahů. Čím méně se pohybů, tím více bodů. Jaký nejmenší počet pohybů potřebujete, abyste dospěli na čtvrtou úroveň? Zahrajte si a zjistěte to.