Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Bloons
8.9 / 10 - 2097

Bloons

Cíl těchto Balónky hry je jednoduchý:kolik balónků je možné vyhodit jen s omezeným množstvím šipky, kuličky. Může to znít jednoduše, ale ve skutečnosti potřebujete určité zručnost a strategie, aby jste mohli dokončit všechny úrovně. Vyzkoušejte různé styly této hře, aby se stal nejlepším hráčem Balónky kolem!

Že jste o Bloons nikdy neslyšeli? Brzy uslyšíte! Váš úkol je v těchto hrách prostý: sestřelit maximum balónů tím střelivem, jež máte k dispozici. Obvykle jde o šipky nebo kulky. Vypadá to prostě, ale tyto hry mohou být docela náročné. První úrovně jsou obvykle jednoduché, ale od úrovně čtyři nebo pět se ukáže, kdo je opravdu dobrý a kdo ne.
Pokud jste v oblasti her na principu míření a střelby nováčky, můžete zkusit něco, jako je Skliď vejce. Pokud už máte nějakou zkušenost s hrami na principu střílení do bublin, zkuste třeba Christmas Bloons nebo Even More Bloons. Obě nabízejí mnoho úrovní, jejichž náročnost roste. Dokážete dospět až do finále? Existuje jen jeden způsob, jak to zjistit. Jednou z výhod našich flash videoher Bloons je, že je můžete hrát zdarma on-line. Kdykoli budete mít trochu času a budete se chtít zbavit stresu, střihněte si některou z her v této kolekci. S největší pravděpodobností najdete konkrétní titul, který se vám zalíbí nejvíc, ale všechny naše flash hry Bloons jsou svým způsobem zábavné.
PopPop
76%