Herní Ostrov » Logické Hry » Bloky
8.4 / 10 - 149

Bloky

Tyto hry vyzývá vás používat mozek k vyřešení těchto hádanek. Přesuňte blok k dosažení vašeho cíle. Všechny tyto hry mají odlišný charakter a styl takže se ujistěte, vyzkoušejte všechny!

Přesunování bloků – to zní jednoduše, ale může to být krajně obtížné, nebo zábavné, podle toho, co rozumíte slovem „zábava“. Pro některé lidi jsou hry typu Block Moving skvělým způsobem, jak trávit čas a procvičit si mozek. Úkol je jednoduchý, pohybujete bloky, dokud nedosáhnete cíle a nepostoupíte na další úroveň. Problém je v tom, že tyto úrovně jsou čím dál obtížnější.
Stoneage Enigma je skvělá hra typu Block Moving. Vaším úkolem je dotlačit kameny na červené čtverce. Zní to jednoduše, že? První úrovně vám asi nebudou dělat problémy, ale v dalších fázích se možná zapotíte. I tak je to jedna z těch lepších her tohoto typu, jež máte k dispozici. Nebude-li vaším šálkem čaje, můžete zkusit Stříbrná koule nebo Cover Orange 2; obě vás zabaví na celé hodiny. Tyto hlavolamy a hádanky nejsou nezvládnutelné, byť se tak po prvním spuštění hry mohou jevit. Pokud jste dost dobří, může se vaše jméno ocitnout v některém žebříčku vítězů těchto her. Tyhle hry nejsou tak jednoduché, jak vypadají, a hrají je i špičkové hráči.
BlocBloc
81%
RlaxRlax
81%
ZebaZeba
80%