Herní Ostrov » Deskové Hry » Blackjack
8.5 / 10 - 1689

Blackjack

Jste skutečný vysoký váleček? Líbí se vám trochu riziko? Pokuste se přelstít své soupeře a banky tím, že jste chytrý a trochu odvážné! Obsaďte si místi a užít si tyto vzrušující blackjack hry!

Dají vám karty v součtu jedenadvacet bodů? Pokud máte rádi Deskové Hry kategorii hry, zamilujete si naši kolekci on-line flash her Blackjack. Nemusíte být zrovna profíci, abyste věděli, že i hraní Blackjacka bez sázení může být zábavné. Nemluvě o všech těch zkušenostech, jež při této hře, jež je dostupná zdarma, získáte. Je to tak, všechny naše online videohry Blackjack můžete zdarma hrát online tolikrát, kolikrát budete chtít.
K oblíbeným titulům v této kategorii patří Zlatý Blackjack a Blackjack 2000. Nebude-li ani jedna z nich pro vás to pravé ořechové, zkuste Sevens, jež se v některých ohledech podobá Blackjacku. Vaším úkolem je vytvářet z kostek řady po sedmi. Vypadá to jednodušeji, ve skutečnosti to tak lehké není, ale téhle hře přijdete na kloub rychle. Jednou z nejlepších věcí na našich flash hrách Blackjack je, že je můžete hrát, aniž byste přišli o jedinou korunu jako u stolu v kasinu. Vzrušení z hraní Blackjacku v reálném kasinu se nic nevyrovná, ale tyto hry se tomu blíží natolik, nakolik je to možné. Až začnete hrát, uvidíte, jakou virtuální částku můžete s online Blackjackem vyhrát.