Herní Ostrov » Logické Hry » Zápas 3 » Bejeweled
9.2 / 10 - 5095

Bejeweled

Každí pozná Bejeweled a každý ho miluje. Tady najdete všechny druh hry Bejeweled s každým jedinečným stylem. Zde můžete hrát Bejeweled s Džungle Tematickou a Opice Bejeweled a dokonce Bejeweld s Pirátskou Tematikou. Ujistěte se a vyzkoušet všechny!

Hru Bejeweled asi znáte, ale věděli jste, že existuje nemálo variací téhle hry? Máme spoustu skvělých flash her Bejeweled, které vás pobaví. Každá z nich má jedinečný design a hraje se trochu jinak, ale nepochybujeme, že si najdete nějakou, jež vám bude vyhovovat. Můžete si je dokonce vyzkoušet všechny, chcete-li, protože jsou k mání zdarma online.
Máte-li zájem o Bejeweled s tématem opic, pirátů nebo džungle, budete spokojeni. Naše nabídka bezplatných flash her Bejeweled je pro vás dostupná online, kdykoli budete mít trochu volného času. K našim nejoblíbenějším titulům patří Ancient Jewels a Hon za šperky. Můžete také zkusit hru Fitz!, ve které k sobě skládáte barevné dlaždice. Úkolem je vyskládat za sebe tři dlaždice stejného tvaru. Můžete také měnit sousední tvary, dokud k sobě dlaždice nepadnou. Můžete hrát proti počítači nebo přepnout do režimu pro více hráčů. Ať si vyberete jakoukoli flash hru Bejeweled, pokuste se dostat své jméno na tabuli vítězů!
RainRain
84%