Herní Ostrov » Sportovní Hry » Basketbal
8.8 / 10 - 23658

Basketbal

Vždy jste chtěli být Michael Jordan nebo Kobe Bryant? Teď můžete! S těmito on-line basketbal hry můžete procvičit a zlepšit si snímek pouličními oops. Všechny tyto hry jsou fantastický!

Smečujete rádi v basketbalu? Pokud jste fanouškem Harlem Globetrotters a máte rádi Michaela Jordana, Shaqa nebo Lebrona Jamese, všechny naše skvělé basketbalové flash hry si zamilujete. Nejlepší na nich je, že jsou zdarma. S virtuálním basketbalovým míčem můžete strávit tolik času, kolik chcete.
K nejlepším basketbalovým flash hrám, které vám můžeme nabídnout, patří World Basketball Championship, Trick Hoops Challenge a Nejlepší smeč. Bez ohledu na to, kterou si vyberete, si budete užívat střílení na koš, blokování protihráčů a usilování o vítězství zápasu – a možná i celého turnaje. Ať už si vyberete svůj oblíbený tým nebo nějaký neznámý, užijte si spoustu zábavy. Hraní on-line basketbalu je bomba. Pokud si myslíte, že máte na to vyhrát s nefavorizovaným týmem, máte šanci to dokázat. Bez ohledu na své schopnosti si v naší kolekci jistě najdete titul, který vám bude vyhovovat. Dokonce i nemáte-li rádi basketbal, uvidíte, že vás tahle hra dostane, až si zahrajete online. Dokážete dostat své jméno do žebříčku?