Herní Ostrov » Sportovní Hry » Baseball
8.7 / 10 - 2659

Baseball

Baseball je jedním z nejpopulárnějších sportů na světě. Není divu, je to velmi strategické a vzrušující sledovat. Nemáte pálku nebo rukavici, nebo počasí je prostě příliš špatné hrát venku? Bez starostí. Teď můžete hrát jako váš oblíbený baseballový tým a hrát v největších stadionů. Tyto hry jsou všechny home run!

Další na pálku! Pokud máte rádi oblíbený americký sport, právě jste dali homerun: nabízíme vám skvělé baseballové flash hry. Sledování baseballu může být trochu nudné, ale když si zahrajete, je to jiná. Ať máte rádi Cleveland Indians nebo Boston Red Sox, v některé z těchto her si budete moci zahrát za svůj oblíbený tým.
Některé z našich bezplatných baseballových flash her vám umožní hrát celou hru nebo sezónu, zatímco jiné se soustředí jen na určité aspekty tohoto sportu – např. odpalování míčku. Bez ohledu na to, čemu dáte přednost, vás zabavíme na celé hodiny. Můžete se dokonce pokusit dostat do baseballového žebříčku některé z těchto her. Chcete-li vyzkoušet některé z našich oblíbených titulů, zkuste Pinch Hitter 2, Baseball 5 nebo Baseball Team. Nebudete zklamáni. Online baseballové hry vám poskytnou vzrušení ze sportu, aniž byste museli utratit jedinou korunu. A možná se i vaše jméno ocitne na žebříčku některé z našich nejlepších flash her!