Herní Ostrov » Hry pro Holky » Barbie
8.1 / 10 - 13840

Barbie

Hledáte různých zábavných Barbie hry? Máme pěknou sbírku hádanek, obléknout a princezna hry. Můžete také pomoci Barbie přejížděla květinářství nebo jízdu na kole. Vstupte do růžového světa Barbie s těmito hry zdarma!

Pro příznivce panenky Barbie všech věkových kategorií máme flash hry Barbie. Jsou zábavné a zároveň se dívky při hraní leccos dozví. Tato kategorie nabídne něco každému: od barbieovských skládanek po módu. Můžete se také podílet na vedení květinářství nebo se naučit jezdit na kole. V této herní kategorii máme tituly založené na populární panence pro dívky všech věkových kategorií.
Barbie Ice Cream Parlor je titulem, který si zamilujete – zejména pokud máte rádi zmrzlinu. Pozor, při hraní téhle hry můžete dostat hlad! Pokud si tuto hru neoblíbíte, máme spoustu dalších titulů, jako je Barbie Flower Shop a Barbie Ride. Ať už si vyberete kteroukoli z nich, zabaví vás na celé hodiny. To nejlepší na našich flash hrách Barbie je, že jsou zdarma. Stačí si vybrat tu, jež vás zaujme, a začít hrát. Tak prosté to je. Existuje tolik videoher s Barbie, že nemusíte pochybovat, že najdete nějakou, jež vás bude bavit – a jež vás vzdělá. Bavit se a zároveň učit je v mnoha ohledech skvělá věc. Barbie může dívkám pomoci v obou těchto směrech.